Метка: S8VM-60024C
OMRON,S8VM-60024C
omron-industrial-automation, s8vm-60024c, ac-dc-converter-din-rail-1-o-p,
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION S8VM-60024C AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 600W, 27A, 24V